Hakkımızda

Palet, 2. el ahşap palet, euro palet, cp palet, Ahşap Palet, ispm-15 Palet, Isıl işlem palet, Paletler, İkinci el palet, Yeni Palet, Özel İmalat Palet, ahşap sandık, ahşap sandık imalatı, İhracat Kafesi, kafes sandık, katlanır sandık, epal palet, Ataşehir, anadolu yakası, istanbul, ümraniye, çekmeköy, dudullu, samandıra, sancaktepe, kadıköy, sultanbeyli, kurtköy, pendik, kartal, maltepe, tuzla, gebze, üsküdar, beykoz, çayırova

Ataşehir Ahşap Palet Sandık, ahşap ambalaj ürünler ile endüstrinizin ürününü sağlama almakta, korumak ve muhafaza etmenin yanı sıra kullanımında ve nihai sunumunda yardımcı olup lojistik ve depolamada avantajlar sağlamaktadır.

Euro Palet, Cp palet vb standart ürünlerin tedariğini sağlarken, özel ölçülü ahşap palet, ihracat kafesleri, osb sandık, kontra sandık imalatı, mdf sandık imalatı, özel tasarım ahşap sandık imalatı ile müşterilerimize ürün ve hizmet sunmaktayız. Ayrıca 2. el ahşap palet ve sandık alım satımı önemli hizmet kalemlerimizden birini oluşturmaktadır.

Özel ürün ve projelerinize göre imalatını yaptığımız ahşap sandıklar; nem, korozyon, küf, statik elektrik, aroma, oksijen ve hatta ultraviyole ışınlarından güvenilir, uygun maliyetli, yüksek kaliteli bir koruma ve taşıma yöntemi sağlamaktadır.


Ürün Ve Hizmetlerimiz

  • Euro Palet
  • CP Palet
  • 2. El Ahşap Palet
  • 2. El Ahşap Palet Alım Satım
  • Özel Ölçülü Ahşap Palet